Alüminyum hurdası fiyatları

Alüminyum, sektörel olarak bakılacak olursa hemen her sektörde kullanılan bir metaldir. Çevremizde kullandığımız malzemelerin çoğu alüminyumdur veya içerisinde bir miktar alüminyum bulundurmaktadır. Alüminyum malzemesinin yoğun kullanılmasından dolayı geri dönüşümü de çok önemlidir. Yeterli yer altı kaynağı ve hammaddesinin çıkarılması zor ve kendini yenileyemeyen bir kaynak olduğu için Alüminyum sektöründe geri dönüşüm çok önemli bir rol oynamaktadır. Alüminyum hurdası fiyatları, alüminyumun cinsine ve çeşidine göre verilmektedir.

Alüminyum hurda çeşitleri

Araiş alüminyum hurdası,

Beyaz imalat alüminyum hurdası,

Renkli imalat alüminyum hurdası,

Çıkma alüminyum hurdası,

Sert (döküm) alüminyum hurdası,

Alüminyum hurda talaşı

Sizde elinizde bulunan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırarak, ülke ekonomisine ve çevremize fayda saylayabilirsiniz. Alüminyum hurdası fiyatları için iletişim bölümünden, hurda fiyatları sayfasından veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Alüminyum hurdası alımı yaptığımız bölgeler

Arnavutköy hurdacı, Ataşehir hurdacı, Avcılar hurdacı, Bağcılar hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Bakırköy hurdacı, Başakşehir hurdacı, Bayrampaşa hurdacı, Beşiktaş hurdacı, Beykoz hurdacı, Beylikdüzü hurdacı, Beyoğlu hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, Çatalca hurdacı, Çekmeköy hurdacı, Esenler hurdacı, Esenyurt hurdacı, Eyüpsultan hurdacı, Fatih hurdacı, Gaziosmanpaşa hurdacı, Güngören hurdacı, Kadıköy hurdacı, Kağıthane hurdacı, Kartal hurdacı, Küçükçekmece hurdacı, Maltepe hurdacı, Pendik hurdacı, Sancaktepe hurdacı, Sarıyer hurdacı, Silivri hurdacı, Sultanbeyli hurdacı, Sultangazi hurdacı, Şile hurdacı, Şişli hurdacı, Tuzla hurdacı, Ümraniye hurdacı, Üsküdar hurdacı, Zeytinburnu hurdacı

 

Hurda Alüminyum grubu
Araiş alüminyum hurdası 33,00 TL/KG
Beyaz alüminyum hurdası 32,00 TL/KG
Renkli alüminyum hurdası 30,00 TL/KG
Çıkma alüminyum hurdası 28,00 TL/KG
Alüminyum talaşı 18,00 TL/KG
Sert alüminyum hurdası 20,00 TL/KG

Share this content:

Paslanmaz hurdası fiyatları<< >>Kablo hurdası fiyatları

About the author : delta