Bakır hurdası fiyatları

Hurda bakırlar iletkenliği çok yüksek olduğu için genellikle elektrik malzemeleri içerisinde bulunmakla beraber soğutma sanayiinde de kullanılmaktadır. Bakır hurdası fiyatları, bakırın çeşidine göre verilmektedir.

Hurda bakır çeşitleri

soyma bakır hurdası fiyatları

Kırkambar bakır hurdası,

Lama bakır hurdası,

Bakır talaşı hurdası,

Kırma bakır hurdası

Sizde elinizde bulunan hurda bakırlarınızı geri dönüşüme kazandırmak için hurda fiyatları sayfasından veya iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda bakır alımı yaptığımız yerler

Arnavutköy hurdacı, Ataşehir hurdacı, Avcılar hurdacı, Bağcılar hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Bakırköy hurdacı, Başakşehir hurdacı, Bayrampaşa hurdacı, Beşiktaş hurdacı, Beykoz hurdacı, Beylikdüzü hurdacı, Beyoğlu hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, Çatalca hurdacı, Çekmeköy hurdacı, Esenler hurdacı, Esenyurt hurdacı, Eyüpsultan hurdacı, Fatih hurdacı, Gaziosmanpaşa hurdacı, Güngören hurdacı, Kadıköy hurdacı, Kağıthane hurdacı, Kartal hurdacı, Küçükçekmece hurdacı, Maltepe hurdacı, Pendik hurdacı, Sancaktepe hurdacı, Sarıyer hurdacı, Silivri hurdacı, Sultanbeyli hurdacı, Sultangazi hurdacı, Şile hurdacı, Şişli hurdacı, Tuzla hurdacı, Ümraniye hurdacı, Üsküdar hurdacı, Zeytinburnu hurdacı

Hurda Bakır Grubu
Soyma Bakır hurdası 210,00 TL/KG
Lama bakır hurdası 207,00 TL/KG
Kırkambar, Bobin Tel Hurdası 190,00 TL/KG
Bakır talaş hurdası 190,00 TL/KG

Not: Yukarıdaki fiyatlarımız tonajlı mallar için geçerlidir. Daha düşük kilolar için lütfen iletişim bölümünden veya whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçiniz. 

Share this content:

Demir hurdası fiyatları<< >>Pirinç hurdası fiyatları

About the author : delta