Matbaa kalıp hurdası

Matbaa kalıp hurdası, kağıt üzerine baskı yapılabilmesi için gerekli olan alüminyum bir malzemedir. Her baskı firması (dijital baskı hariç) alüminyum matbaa kalıbı kullanması gerekmektedir. Bir defa kullanılabilen kalıp hurdaları daha sonra geri dönüşüme kazandırılarak tekrardan üretime sokulmaktadır. 

Firmamız deneyimli eleman ve profesyonel ekipmanlarla Türkiye’nin her yerinden matbaa hurda kalıplarınızı alarak geri dönüşüme göndermektedir.

Siz de elinizde bulunan matbaa kalıp hurdalarınızı bizimle iletişime geçerek geri dönüşüme kazandırabilir ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Hurda matbaa kalıp Grubu
Ofset Matbaa Hurdası 40,00 TL/KG
Renkli Matbaa Hurdası  38,00 TL/KG
Matbaa kalıp hurdası alımı yaptığımız bölgeler

Arnavutköy hurdacı, Ataşehir hurdacı, Avcılar hurdacı, Bağcılar hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Bakırköy hurdacı, Başakşehir hurdacı, Bayrampaşa hurdacı, Beşiktaş hurdacı, Beykoz hurdacı, Beylikdüzü hurdacı, Beyoğlu hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, Çatalca hurdacı, Çekmeköy hurdacı, Esenler hurdacı, Esenyurt hurdacı, Eyüpsultan hurdacı, Fatih hurdacı, Gaziosmanpaşa hurdacı, Güngören hurdacı, Kadıköy hurdacı, Kağıthane hurdacı, Kartal hurdacı, Küçükçekmece hurdacı, Maltepe hurdacı, Pendik hurdacı, Sancaktepe hurdacı, Sarıyer hurdacı, Silivri hurdacı, Sultanbeyli hurdacı, Sultangazi hurdacı, Şile hurdacı, Şişli hurdacı, Tuzla hurdacı, Ümraniye hurdacı, Üsküdar hurdacı, Zeytinburnu hurdacı

 

 

Gönder
Whatsapp iletişim
Merhaba, güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.